Junior Department - Junior Class - Digital Photography (Portrait,
1st - Rayne Goff
Junior Department - Junior Class - Digital Photography Animals (A
1st - ASHLEY HILL
2nd - Seth Clodfelter
3rd - Seth Clodfelter
4th - Rayne Goff
Junior Department - Junior Class - Digital Photography Scenes
1st - ASHLEY HILL
2nd - Levi Clodfelter
3rd - TRISTAN MITCHELL
4th - Rayne Goff
Junior Department - Junior Class - Digital Photgraphy Still Life
1st - Olivia Steber
2nd - ASHLEY HILL
3rd - Rayne Goff
4th - Claire Uhl
Junior Department - Junior Class - Egg Production, 1 Doz. Brown
1st - Olivia Steber
2nd - Claire Steber
3rd - KADYN KUHN
4th - Kyson Hadley
Junior Department - Junior Class - Egg Production, 1 Doz. White
1st - Olivia Steber
Junior Department - Junior Class - Entomology Exhibit
1st - Emma Brown
2nd - Claire Ginder
Junior Department - Junior Class - Clay Ages 17-20
1st - Kaylee Hemrich
Junior Department - Junior Class - Painting Ages 8-11
1st - Claire Steber
2nd - Kallie Kerr
3rd - Kallie Kerr
4th - Kolby Kerr
Junior Department - Junior Class - Painting Ages 12-16
1st - Olivia Steber
2nd - Olivia Steber
Junior Department - Junior Class - Painting Ages 17-20
1st - Kaylee Hemrich
Junior Department - Junior Class - Sketching & Drawing Ages 8-11
1st - Rebekah Fleming
2nd - ASHLEY HILL
3rd - Claire Uhl
4th - TESSA MITCHELL
Junior Department - Junior Class - Sketching & Drawing Ages 12-16
1st - Kaleb Hemrich
2nd - Olivia Steber
Junior Department - Junior Class - Sketching & Drawing Ages 17-20
1st - Kennedy Steber
2nd - Kennedy Steber
Junior Department - Junior Class - Stitchery
1st - Kristen Brian
2nd - Kristen Brian
3rd - MOLLY FEHRENBACHER
Junior Department - Junior Class - Woodworking Ages 8-11
1st - KADYN KUHN
Junior Department - Junior Class - Scrapbooking
1st - Kristen Brian
2nd - Olivia Steber
3rd - Claire Uhl
Junior Department - Junior Class - Visual Arts, Paper
1st - Kallie Kerr
2nd - Claire Steber
3rd - MARISSA MCLAREN
Junior Department - Junior Class - Visual Arts, Fiber
1st - Claire Ginder
2nd - Claire Steber
3rd - Claire Ginder
Junior Department - Junior Class - Visual Arts, Glass/plastic
1st - Kristen Brian
Junior Department - Junior Class - Visual Arts, Nature Craft
1st - Claire Steber
2nd - MOLLY FEHRENBACHER
Junior Department - Junior Class - Visual Arts, Metal
1st - Lance Mitchell
Junior Department - Junior Class - Duct Tape
1st - Claire Uhl
Junior Department - Junior Class - Visual Arts, Any Other
1st - Claire Steber
2nd - Kennedy Steber
3rd - ASHLEY HILL
4th - Cassidy Brown